Loading...

UĢISNASTEVIČS

 

Foto testi
Piedāvājam foto testus un fotosesijas aģentūrām un individuālajiem modeļiem, kā arī dizaineru un modes mākslinieku kolekcijām - dažādās lokācijās pilsētvidē, dabā un interjeros Rīgā, Latvijā un ārzemēs. Esam atvērti sadarbībai - būsim priecīgi iemūžināt radošas idejas un atbildēt uz Jums interesējošajiem jautājumiem e-pastā @

Dāvids₂
Tiek meklēti līdzinieki mākslas foto projektam, lai pirms 515 gadiem tapušajai Mikelandželo skulptūrai «Dāvids» Latvijā veidotu rekonstrukciju fotosesijas veidā. Piesaki savu kandidatūru, nosūtot savas fotogrāfijas un kontaktinformāciju uz e-pastu @. Dalība šajā foto projektā ir bez maksas.

Olimpieši
Top foto sērija ar pašmāju olimpisko sporta veidu pārstāvjiem un jaunajiem censoņiem atrodoties lidojumā vai bezsvara stāvoklī.
Piesaki savu kandidatūru jau tagad, nosūtot savas fotogrāfijas un kontaktinformāciju uz e-pastu @.

Japāņu valoda
Teksta un mutiskie tulkojumi, gida pakalpojumi, konsultācijas, kursi un privātstundas. 10 gadu pieredze profesionālajā darbībā, 02.12.2012. ar izcilību nokārtots japāņu valodas prasmes eksāmena JLPT N2 sertifikāts, bet 06.12.2015. augstākais - JLPT N1 sertifikāts. Japāņu valodā miksēti lieto trīs hieroglifiskās rakstības - hiragana, katakana (zilbēm) un kandži (vārdiem un to saknēm). Tajā runā vairāk nekā 132 milj. cilvēku - citu starpā tā ierindojas kā 4. visvairāk internetā lietotā un 9. visvairāk runātā valoda pasaulē.

Ekskursijas
Ārzemju viesiem, tūristiem, korporatīvajiem klientiem un delegācijām piedāvājam ekskursijas Rīgā (t.sk. Vecrīga, Jūgendstils, Koka arhitektūra, Torņakalns, Brāļu kapi, Brīvdabas muzejs), Siguldā, Cēsīs, Līgatnē, Liepājā, Jūrmalā un citviet Latvijā latviešu, japāņu un angļu valodā. Pieejamas arī īpaši veidotas tematiskās programmas, piesaistot atbilstošo jomu ekspertus. Skatīt LIVE RĪGA sertificēto gidu sarakstu.

Foto kursi
Fotogrāfiem-iesācējiem piedāvājam (4 dienas pa 150 min) fotomeistarības kursus 4 - 8 cilvēku grupā. 1: fotogrāfijas attīstība, analogā/digitālā; (dslr) fotoaparāta darbības principi; foto žanri; kompozīcijas veidi un raksturojošie elementi, krāsu/gaismu mācība, vizuālās uztveres psiholoģijas īpatnības. 2: kolektīvs radošais plenērs pilsētvidē, prakse dažādos žanros. 3: digitālā apstrāde, koriģēšanas metodes un triki, fotogrāfa ētika, pienākumi un atbildība. 4: paša izvēlētā tēmā/žanrā izstrādātā kursa darba prezentācija, kopēja analīze un vērtēšana; burziņš. Skolēniem 20% atlaide. Nodarbības sākas, kad nokomplektējas grupa.

Sadarbība
Mūziķi - OZ, Grafomāns, Gustavo, Mixtyper; modeļu aģentūras - VACATIO, DANDY, GintsBUDE; dizaineri - Signe Nasteviča, Arnolds Tunkelis; Rīgas Teikas vidusskola, Rīgas Krievu teātris, Latvijas Institūts, Tūrisma attīstības valsts aģentūra, Latvijas Profesionālo gidu asociācija, Rūjienas novada pašvaldība, veikals Senā klēts; Japānas vēstniecība Latvijā, Latvijas Republikas vēstniecība Japānā, 地球アゴラ, ラトビア雑貨SUBARU. Augstu novērtējam iespēju sadarboties ar Jums un priecāsimies turpināt sadarbību arī nākotnē.